BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2011 12 29
Premjeras A. Kubilius: metai nebuvo lengvi, bet yra pasiekta tai, ką turėjome pasiekti

Šiokio tokio atgarsio visuomenėje susilaukė vakarykštis Vyriausybės sprendimas dėl garsaus sportininko Arvydo Sabonio botelio Neringoje. Yra Aukščiausiojo Teismo sprendimas iš vienos pusės, sakantis, kad tie pastatai turi būti nugriauti, ir tie pastatai apskritai yra tapę visuomenėje nelegalių statybų simboliu Neringoje. Ir yra Vyriausybės siekis sudaryti taikos sutartį. Premjere, internete pilna komentarų, kad garsus žmogus taip bando susitvarkyti reikalus ir Vyriausybė jam padeda. Ką atsakytumėte? Pirmas dalykas, mes nesvarstėme kažkokiu specifiniu būdu Sabonio botelių klausimo, o svarstėme darbo grupės, kuri buvo sudaryta po išvažiuojamojo Vyriausybės posėdžio į Neringą ir Palangą, pateiktą ataskaitą.

2011 12 27
Premjeras A. Kubilius: linkiu tikėti, kad iš visų išbandymų galime išeiti dar stipresni

Pone Premjere, pradėjome paskutinę šių metų darbo savaitę. Kaip Jūs įvertintumėte 2011-uosius – kokie jie buvo Lietuvai, kokius svarbiausius įvykius Jūs išskirtumėte? Metai tikrai buvo įvairūs. Pirmoji metų pusė, netgi trys ketvirčiai metų pasižymėjo galimybe labiau optimistiškai vertinti visą situaciją, turiu omenyje, visų pirma, ekonomikos reikalus. Pirmasis metų pusmetis labai aiškiai parodė, kad su pirmąja krizės banga mums pavyko susitvarkyti pakankamai neblogai.

2011 12 22
Premjeras A. Kubilius: esam nuoseklūs, efektyvūs ir vieningi, kai reikia priimti nelengvus sprendimus

Premjere, Artūras Zuokas, Vilniaus meras, sako, kad Prezidentė remiasi emocijomis, reaguodama į šią problemą. O jūs, konservatoriai, taip bandot slėpti savo neveiklumą energetikoje. Ką atsakytumėte merui? Aš neturiu daug ką atsakyti merui, kuris vis užmiršta, kad jis yra Vilniaus savivaldybės vadovas, pagal veikiantį šilumos įstatymą atsakingas už šilumos ūkį Vilniaus mieste.

2011 12 20
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Interviu Lietuvos radijui Premejras A. Kubilius kalba apie kitų metų biudžetą, prabangaus nekilnojamo turto mokestį, Radviliškio rajono savivaldyės mero sulaikymą, sutartį su naujos atominės elektrinės strateginiu investuotoju "Hitachi", artėjančias šv. Kalėdas.

2011 12 15
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie kitų metų biudžeto projektą ir Seime vykstančias valdančiosios koalicijos diskusijas šiuo klausimu. Principinė nuostata yra ta, kad biudžetas turi būti patvirtintas kitą savaitę, o deficitas neturi viršyti 3 proc. Be to, ieškoma būdų, kaip kuo greičiau atstatyti pensijas.

2011 12 13
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie gandus dėl „Swedbank“, kitų metų biudžetą, galimą palūkanų apmokestinimą ir prabangos mokesčius.

2011 12 08
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie kitų metų biudžeto projektą, kuris šiandien svarstomas Seime. Vyriausybė priėmė atsakingą sprendimą mažinti visas viešąsias išlaidas, taip pat bus galvojama apie galimybes apmokestinti brangesnį turtą. Premjeras tiki, kad Seimo priimti sprendimai irgi bus atsakingi.

2011 12 06
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie ateinančių metų biudžeto formavimą. Premjero teigimu, Vyriausybės sprendimas atsakingas, realiai įvertinantis kitų metų finansinę situaciją, kuri blogėja ne dėl pačios Lietuvos kaltės, o dėl neigiamos įtakos iš euro zonos. Seime diskusijos dėl biudžeto tęsis toliau, bus svarstomos galimybės „apmokestinti prabangą“, nekilnojamąjį turtą, prabangius automobilius. Viešojo sektoriaus išlaidas planuojama mažinti 4 proc., tačiau tai neturėtų paliesti atlyginimų.

2011 12 01
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie „Transparency International“ paskelbtą korupcijos indeksą ir Lietuvos įvertinimą korupcijos atžvilgiu. Premjeras teigia, kad žinios, jog Lietuva per pastaruosius metus nepadarė pažangos, nedžiugina. Kita vertus, Vyriausybės vadovas primena, jog tam tikruose sektoriuose – bankų, teisėsaugos, energetikos – matyti sisteminis valymasis.

2011 11 29
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie finansinę situaciją euro zonoje. „Iki šiol nėra randama tinkamo atsakymo pačioje Europoje, kaip įveikti tą iš tiesų didelę ir gilią, besiplečiančią nepasitikėjimo krizę“, – teigia Premjeras. Pasak Vyriausybės vadovo, natūralu, kad visos ekonomikos yra susijusios ir Lietuva pradeda jausti neigiamą poveikį to, kas vyksta ES.

2011 11 24
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie Rusijos planus dislokuoti raketas „Iskander“, Eurazijos Sąjungos kūrimą, situaciją banke „Snoras“, atominę elektrinę Kaliningrade ir elektros kainą.

2011 11 22
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie situaciją „Snore“. Pasak Premjero, daugiau informacijos bus žinoma rytoj, kai laikinasis administratorius pateiks duomenis apie vidinę padėtį banke.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn