BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2010 12 30
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie profesinių sąjungų norą sausį rengti mitingą prie Seimo. Anot Premjero, egzistuoja ne tik žmonių teisė protestuoti, bet ir gyventojų teisė į saugumą, kuris turi būti užtikrintas. Taip pat Ministras Pirmininkas pažymi, kad profesinės sąjungos nori rengti mitingą tada, kai apie Seimo dar vyks Sausio 13-osios renginiai.

2010 12 28
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu kalba apie „Gazprom“ dujų kainų nuolaidas Latvijai ir Estijai, bet ne Lietuvai. Anot Premjero, „Lietuvos dujų“ vadovybė nesirūpina dujų vartotojais Lietuvoje. Būdama ES narė, Lietuva turi pareigą įgyvendinti ES teisės normas, tarp jų ir trečiąją energetikos direktyvą, skirtą dujų ūkio pertvarkai visoje ES. Direktyva turi apsaugoti Lietuvos dujų vartotojus nuo monopolininkų. „Gazprom“ išpuolis yra ne prieš Lietuvą, bet prieš visą ES, kuri turi pareigą ir atsakomybę reaguoti į dabartinę situaciją.

2010 12 23
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu „Žinių radijui“

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius sveikina klausytojus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis, aptaria vizitą Izraelyje, dvišalius Lietuvos ir Izraelio santykius. Premjero teigimu, vizito Izraelyje metu įvyko daug svarbių susitikimų su politikos ir verslo atstovais.

2010 12 22
Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus sveikinimo žodis iškilmingoje vakarienėje

2010 m. gruodžio 21 d. 19 val., Tel Avivas Jūsų Ekscelencijos Knesseto ir Lietuvos Seimo nariai, Ambasadoriai, Gerbiami verslo atstovai, Ponios ir ponai, Man didelė garbė pasveikinti jus visus susirinkusius kartu pasidžiaugti abiejų valstybių gražia partneryste, kurią sąlygoja dviejų tautų daugiau nei 600 metų bendra istorinė praeitis. Aš pirmą kartą esu šioje šventoje žemėje ir man sunku nuslėpti savo jaudulį. Lietuva pernai pažymėjo savo istorijos tūkstantmetį, kuris yra neįsivaizduojamas be Lietuvos žydų bendruomenes, palikusios gilų įspaudą mūsų istorijoje, mūsų visų gyvenime. Ji visada – nuo pat Vytauto Didžiojo laikų – buvo Lietuvos visuomenės dalis, aktyviai prisidėjusi prie valstybės politikos, mokslo, ekonomikos ir kultūros ...

2010 12 21
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas telefonu iš Izraelio kalba apie susitikimus su Izraelio Prezidentu ir Ministru Pirmininku, dvišalius santykius, investicijų pritraukimą į Lietuvą ir apsilankymą Jad Vašemo muziejuje.

2010 12 16
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie šalies ekonominius rodiklius, regioninius patarėjus, kasos aparatus turguose ir auditą Lietuvos elektrinėje. Anot Ministro Pirmininko, reikia žvelgti ne tik į tuos rodiklius, kurie rodo mažą Lietuvos gyventojų perkamąją galią arba skurdžių namų ūkių skaičių, bet ir į atsigaunantį eksportą, pramonės augimą žyminčius rodiklius.

2010 12 14
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie regioninės plėtros patarėjus, kasos aparatų būtinybę turgavietėse, Prezidentės vetuotas Alkoholio įstatymo pataisas, interpeliacijas energetikos bei aplinkos ministrams bei vizitą į Izraelį.

2010 12 09
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie šiandien Seime tvirtinamą biudžetą, pensijų kompensavimą ir atominės elektrinės statybų klausimą. Pasak Premjero, kitų metų biudžetas savo sandara panašus į šių metų, jis ir toliau išlieka taupus. Kitų metų biudžeto deficitas sieks 5,8 milijardo litų, toks skaičius yra mažesnis nei šiemet, bet vis tiek yra didelis.

2010 12 07
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie biudžeto įstatymo projekto svarstymą Seime, pensijų kompensavimą ir atominės elektrinės statybų klausimą. „Kitų metų biudžete aiškiai įvardinta visa makroekonominė ir finansinė perspektyva“, - teigia Premjeras. Kitus metus Lietuva vis dar gyvens su išlaidomis, 6 milijardais litų viršijančiomis biudžeto pajamas, todėl tikrai nėra galimybių dar labiau didinti valstybės asignavimus.

2010 12 02
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Interviu Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie pensijų kompensavimo galimybes, biudžeto deficitą, valstybės valdomų įmonių finansinius uždavinius, Seimo daugumos stabilumą, alkoholio pardavimo laiko ilginimą bei šventinių dienų sąrašą. Premjeras teigia kreipęsis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, nurodydamas, kad kai kurie Seimo nariai nori įregistruoti įstatymų pataisas, taip siūlydami didinti valstybės išlaidas, tačiau jie nenurodo, iš ko finansuoti numatomus papildomus asignavimus. Tokios įstatymų pataisos prieštarauja Konstitucijai ir Seimo statutui.

2010 11 30
Ministro Pirmininko Andriaus Kubiliaus interviu Lietuvos radijui

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius interviu Lietuvos radijui kalba apie dujų sektoriaus pertvarką pagal ES direktyvą, apie gamtinių dujų įstatymą, energetikos ūkio restruktūrizavimą. Pasak Premjero, tas pats savininkas negali valdyti ir dujų importo, ir dujų perdavimo, ir dujų skirstymo tinklų.

2010 11 25
Ministro Pirmininko interviu „Žinių radijo“ laidai „Pozicija“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius kalba apie šiandien Seime svarstomą Prezidentės vetuotą Pilietybės įstatymą. Premjeras teigia, kad visada laikėsi nuomonės, jog visi išeiviai turėtų teisę išsaugoti dvigubą pilietybę. Komentuodamas patarėjo Mykolo Majausko pasisakymą, kad valstybinės įmonės turi padėti dirbti valstybei, Premjeras sako, jog patarėjo darbai ir kalbos yra suderintos su Vyriausybės vadovu, susisiekimo viceministru R.Vaštaku ir finansų ministre, tik gal susisiekimo ministras E. Masiulis nebuvo informuotas.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn