BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
2006 12 28
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. gruodžio 28 d.

Žurnalistas: Tai pirmiausia, ar jau gavot Gazpromo perspėjimus apie galimus dujų trikdžius po sausio 1-osios? Kiek dabartinė situacija yra rimta Lietuvos požiūriu? Premjeras: Pirmiausia visus pasveikinsiu su praėjusiom šventėm ir artėjančiais Naujais metais. Palinkėsiu, kad jie būtų geresni ir, tikiuosi, šitoje srityje taip pat – mus aplenks iššūkiai. Kol kas vyksta derybos. Derybos, matyt, yra įtemptos tarp Rusijos ir Baltarusijos. Požymių, kad gali būti sustabdytas dujų tiekimas per Baltarusiją nėra, tačiau mes esam viskam pasiruošę.

2006 12 21
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. gruodžio 21d.

Žurnalistas: Vakar Seimo Užsienio reikalų komitetas nepatvirtino Vyriausybės, tiksliau Užsienio reikalų ministerijos teikto kandidato į ambasadoriaus Argentinoje postą, į jį pretendavo parlamento narys Antanas Valionis, buvęs Užsienio reikalų ministras. Kaip Jūs, Premjere, žiūrite į šį atvejį? Socialliberalai vakar pareiškė, kad tai yra konservatorių kerštas buvusiam ministrui už jo laikyseną dėl VSD. Kokios Jūsų reakcijos dėl to? Premjeras: Aš manau, kad tai labai nerimtas Užsienio reikalų komiteto kai kurių narių požiūris.

2006 12 19
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Lietuvos radijui 2006 m. gruodžio 19 d.

Žurnalistė: Premjere, Vyriausybė, pardavusi „Mažeikių naftos“ akcijas jau žino, kaip skirstys pinigus. Dalis - pensijų didinimui, indėlių grąžinimui, dalis - investicijoms. Premjere, dar kartą pakalbėkime apie tai, kaip bus skirstomi pinigai, gauti už „Mažeikių naftos“ pardavimą. Premjeras: Jei pasižiūrėjus į visą pinigų sumą, tai mes jau esame apriboti indėlių kompensavimais, du trečdaliai būtent šios sumos eis į socialinius dalykus, tai indėlių grąžinimas, pensijų padidinimas, pensijų reforma, o kitas trečdalis bus panaudotas įvairioms programoms ir aš skatinu, kad tai būtų padaryta būtent akcentuojant kaip tik tai mokslą, švietimą, žinių ekonomiką, čia visur yra jaunimas, mokslo reforma taip pat yra jaunimas

2006 12 14
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. gruodžio 14 d.

Žurnalistas: Pirmadienį buvo paskelbta statistika, kad šalyje kas penktas pilietis patiria skurdą. O šiandien štai skaitome laikraščiuose ir girdite informaciją, kad Jūs pasirašėte nutarimą išmokėti Vyriausybės atstovams apskrityse po tryliktąjį atlyginimą. Ar ne per daug išlaidauja Vyriausybė? Premjeras: Ne, aš taip nemanau. Matote, ir skaičiai, kurie yra paskelbti, jie turi būti palyginti su kažkuo.

2006 12 12
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Lietuvos radijui 2006 m. gruodžio 12 d.

Žurnalistė: Ar teisinga Vyriausybės politika dėl skurdo mažinimo? Premjeras: Tai neramina Vyriausybę, nėra abejonių, kad lygis yra per daug didelis, nors buvau kiek nustebęs, kad jis panašus į Airijos, kurią dažnai keliama sau pavyzdžiu, ir net Portugalijos. Tai iš tikrųjų tai yra situacija,   kuri būdinga šalims, kurios palyginus seniai įstojo į ES, ir aš sakyčiau, kad svarbus tyrimas yra tuo, kad mes matome, kur dabar yra mūsų pagrindinės pastangos.

2006 12 07
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. gruodžio 7 d.

Žurnalistas: Šiandien Seime bus balsuojama dėl 2007 metų biudžeto. Vakar ryte Tėvynės sąjungos pirmininkas Andrius Kubilius juokavo, jog 99 proc., kad šis biudžetas nepraeis. Ar Premjeras pasiruošęs tokiems netikėtumams?  

2006 11 30
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. lapkričio 30 d.

Žurnalistas: Pirmiausia, kas čia tuos stulpus buvo užminavę netoli mūsų sienos su Latvija? Kokia naujausia informacija, Premjere, disponuojate? Ar čia laidų vagys siautėja? Ar kokie kiti tikslai buvo? Premjeras: Labai abejoju, kad čia laidų vagys siautėja, nelabai yra prasmės tą daryti. Kol kas labai sunku ką nors pasakyti. Versijų yra visokių, tyrimas vyksta.

2006 11 23
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. lapkričio 23 d.

Žurnalistas: Skelbiama, kad šiais metais iš valstybės tarnybos jau pasitraukė apie 600 tarnautojų, daug daugiau nei pernai per tokį pat laikotarpį. Pone Ministre Pirmininke, kodėl mažėja valstybės tarnybos patrauklumas? Kaip Jūs vertinate šią situaciją kaip vyriausias valstybės tarnautojas?

2006 11 21
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Lietuvos radijui 2006 m. lapkričio 21 d.

Žurnalistė: Premjere, dar nepaskelbus Seimo Komisijos išvadų, Jūs vis dėlto skyrėte Albiną Janušką savo patarėju. Premjeras: Kadangi pažįstu Albiną Janušką labai seniai ir galėčiau prisiminti, pavyzdžiui, mūsų sprendimus bendrus: Algirdo Brazausko pareiškimą į NATO, mūsų pradžią derybose su ES, Kaliningrado derybas, mūsų integraciją į NATO ir daugelį kitų dalykų.

2006 11 16
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. lapkričio 16 d.

Žurnalistas: LNK žinios paskelbė vakar apie tai, kad Valstybės saugumo departamentas (VSD) verbuoja žurnalistus ir prašo jų kompromituoti Lietuvos politikus, Seimo narius. Kaip tai, Premjere, derinasi su teisine demokratine valstybe? Poną Matulevičių, Seimo komiteto pirmininką, tai šokiruoja. O Jus? Premjeras: Aš tikiuosi, kad VSD paaiškins, ar tai yra tiesa. Pirmiausia, reikia sužinoti, ar tai yra tiesa, o po to komentuoti.

2006 11 14
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Lietuvos radijui 2006 m. lapkričio 14 d.

Žurnalistė: Premjere, krašto apsaugos ministras Juozas Olekas inicijuoja visuomenės diskusijas apie galimą perėjimą prie profesionalios kariuomenės. O Jūsų, kaip buvusio krašto apsaugos ministro, o dabar Vyriausybės vadovo nuomone, ar reikalinga profesionali kariuomenė Lietuvai? Premjeras: Mes jau pasiekėme tokią ribą, kad iš esmės turėsime kviesti tik nedidelį šauktinių skaičių, nuo esamų realių šauktinių maždaug apie 10 proc. ir iškyla klausimas, ar turėti dar šauktinius, ar pereiti tada prie grynai profesionalios kariuomenės.

2006 11 09
Ministro Pirmininko Gedimino Kirkilo interviu Žinių radijui 2006 m. lapkričio 9 d.

Žurnalistas: Pradėkime nuo „Mažeikių naftos“ situacijos. Šiandien renkasi įmonės valdyba, Paulas Nelsonas Englishas, rodos, turi įmonės akcininkų palaikymą, tačiau „Jukos“ atstovai valdyboje anksčiau yra prasitarę, žadėjo trauktis, jei liks direktorius. Jei šįvakar jie tesėtų pažadą, Premjere,   pasitrauktų, ar ta nesutrukdytų tolimesniam sandoriui? Premjeras: Nesutrukdytų. Ir aš tikiuosi, kad sveikas protas paims viršų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn