BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė sveikina Sakartvelą nepriklausomybės dienos proga

Data

2023 05 26

Įvertinimas
0
Gruzija Lietuva shutterstock_269022728.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Sakartvelą nepriklausomybės dienos proga.

„Rusijai tęsiant karą prieš Ukrainą, kaip niekada akivaizdu, kad laisvė ir nepriklausomybė negali būti savaime suprantamas dalykas. Dėl jų turime kovoti kasdien, o vienintelis kelias į pergalę – vienybė šalies viduje ir su sąjungininkais.

Lietuva ir toliau tvirtai remia Sakartvelo teritorinį vientisumą ir suverenitetą. Laisvė, demokratija ir pagarba pagrindinėms žmogaus teisėms – tai idealai, kurie siejo mūsų tautas kovose už nepriklausomybę. Šie idealai taip pat yra vieninteliai kertiniai akmenys, ant kurių   šalys gali kurti saugumą ir gerovę.

Sakartvelo gyventojai aiškiai pasirinko europinę ir euroatlantinę savo šalies ateitį. Lietuvos  Vyriausybė tvirtai remia šiuos siekius ir yra pasirengusi pasidalyti Lietuvos reformų patirtimi, kad padėtų Sakartvelui  priartėti prie NATO ir ES.

Stipri ir taiki Europa yra mūsų bendras tikslas. Tačiau ji gali būti kuriama tik remiantis bendromis vertybėmis, Europos solidarumu ir bendra Europos Sąjungos užsienio politika“, –  sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.