BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė sveikina dailininkę Birutę Stulgaitę gražaus jubiliejaus proga

Data

2022 08 08

Įvertinimas
0
photo_128002.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina metalo meno dailininkę, žymią šiuolaikinės juvelyrikos meistrę, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatę Birutę Stulgaitę 70-mečio proga ir linki negęstančio kūrybinio žvilgsnio, jaukios ir prasmingos kasdienybės.

„Nuoširdžiai sveikinu Jus gražios sukakties proga. Esate žinoma metalo dailininkė, kurios autentiški kūriniai, praturtinę mūsų kūrėjų padangę, išgarsino Lietuvos vardą visame pasaulyje. Jūsų kūryba kviečia neskubėti, pastebėti smulkmenas, prasmingas mažas detales ir atrasti minimalizmo grožį. Linkiu Jums stiprios sveikatos, negęstančio kūrybinio žvilgsnio į gyvenimą ir jaukios, prasmingos kasdienybės“, –  sakoma premjerės sveikinime.

Nuotr. ELTA