BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė pasveikino Slovakiją nacionalinės šventės proga

Data

2023 09 01

Įvertinimas
0
Slovakija Lietuva shutterstock_276864917.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Slovakiją Konstitucijos dienos proga.

„Didžiuojuosi, kad šiandien mūsų valstybės išlieka ištikimos bendriems laisvės ir demokratijos idealams, glaudžiai bendradarbiauja siekdamos kurti į ateitį orientuotą Europą bei tvarią taiką mūsų žemyne ir visame pasaulyje.

Slovakijos indėlis stiprinant NATO priešakines pajėgas Baltijos regione rodo tvirtą šalies ir Aljanso įsipareigojimą ginti mūsų bendras vertybes.

Rusijai tęsiant karą prieš Ukrainą, labai svarbu, kad ES ir visas demokratinis pasaulis išliktų vieningas ir padarytų viską, ką gali, kad padėtų Ukrainai apginti savo teritoriją ir mūsų bendras vertybes.

Neabejoju, kad bendromis pastangomis mes ir toliau stiprinsime savo draugystę ir bendradarbiavimą mūsų šalių, mūsų žmonių ir visos Europos labui“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.