BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė pasveikino Singapūrą nacionalinės dienos proga

Data

2023 08 09

Įvertinimas
0
Singapūras shutterstock_42247960.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Singapūrą nacionalinės dienos proga.

„Tikiu, kad draugiški Lietuvos ir Singapūro santykiai, grindžiami bendromis vertybėmis – laisve bei atvirumu – ateityje tik stiprės, bus naudingi mūsų šalims ir žmonėms.

Lietuva teikia pirmenybę ryšiams su Singapūru ir kitomis Indijos ir Ramiojo vandenynų regiono valstybėmis, ypatingas dėmesys skiriamas ekonomikai ir didelę pridėtinę vertę kuriantiems  sektoriams. Šiemet minime mūsų diplomatinių santykių 30-metį. Esame pasirengę glaudžiai bendradarbiauti siekdami suartinti Lietuvą ir Singapūrą. Tikimės, kad ir toliau stiprinsime mūsų dvišalius ryšius.

Sukrečiančios ir žiaurios Rusijos invazijos į Ukrainą akivaizdoje demokratinės valstybės privalo išlikti vieningos ir didinti paramą Ukrainai. Bendraminčių šalių bendradarbiavimas iškilus iššūkių taisyklėmis grindžiamai tarptautinei tvarkai nepaprastai svarbus“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.