BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė pasveikino Rumuniją nacionalinės dienos proga

Data

2022 12 01

Įvertinimas
0
Rumunija Lietuva shutterstock_275155490.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Rumuniją nacionalinės dienos proga ir linki gerovės bei klestėjimo.

„Istorija liudija jūsų šalies žmonių nepalaužiamą drąsą kovojant už laisvę. Šiandien didžiulės Rumunijos pastangos padėti Ukrainai ir remti Rytų Europos šalis, ypač Moldovos Respubliką, stiprina laisvės idealus visame Europos žemyne.

Didžiuojuosi, kad glaudus Lietuvos ir Rumunijos bendradarbiavimas taip pat prisideda prie ES ir NATO vienybės, šioms organizacijoms susiduriant su precedento neturinčiais iššūkiais, kuriuos sukėlė Rusijos karas prieš Ukrainą.

Šia proga norėčiau pasidžiaugti mūsų šalių ir mūsų žmonių draugyste, taip pat puikiu bendradarbiavimu Europos Sąjungoje ir NATO. Rumunijos indėlis į į NATO priešakines pajėgas Baltijos šalyse yra labai svarbus stiprinant mūsų regiono ir visos Europos saugumą“, – pabrėžiama premjerės sveikinime.