BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė pasveikino pareigas eiti pradėjusį Slovakijos Respublikos Ministrą Pirmininką L'udovit Odorą

Data

2023 05 16

Įvertinimas
0
Slovakija Lietuva shutterstock_276864917.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino pareigas eiti pradėjusį Slovakijos Ministrą Pirmininką Ľudovit Odorą, palinkėdama jam sėkmės, o šaliai – ir tolesnio klestėjimo.

Sveikinimo laiške Lietuvos Vyriausybės vadovė pasidžiaugė stipriais dvišaliais Lietuvos ir Slovakijos ryšiais ir dinamiška partnerystė Europos Sąjungoje bei NATO, abiejų šalių pastangomis siekiant taikios ir saugios ateities Europos žemyne.

„Lietuva ypatingai vertina Slovakijos indėlį į NATO buvimą Baltijos šalyse kaip labai svarbų ir prisidedantį prie saugumo mūsų regione ir kitapus jo“, – sakoma premjerės I. Šimonytės sveikinimo laiške.

„Neabejoju, kad bendromis pastangomis tęsime Lietuvos ir Slovakijos artimą bendradarbiavimą bei aktyvų dialogą, paremtą savitarpio supratimo dvasia. Tikiu, jog mūsų valstybės ir toliau augins dvišalį bendradarbiavimą, ypatingai verslo, švietimo, kultūros ir žmogiškųjų ryšių plėtros srityje“, – sakė Ministrė Pirmininkė.