BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės vadovė pasveikino Italiją Respublikos dienos proga

Data

2023 06 02

Įvertinimas
0
Italija Lietuva shutterstock_239331664.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Italiją  Respublikos dienos proga.

„Labai vertinu mūsų šalių draugystę ir glaudų bendradarbiavimą Europos Sąjungoje, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose. Italijos vaidmuo prisidedant prie oro patruliavimo misijos ir NATO priešakinių pajėgų stiprinimo Baltijos šalyse labai svarbus užtikrinant saugumą mūsų regione ir už jo ribų.

Sukrečiančios ir žiaurios Rusijos invazijos į Ukrainą akivaizdoje privalu išlaikyti vienybę. Labai svarbu, kad visi demokratinių valstybių vadovai išliktų tvirti ir solidarūs su Ukraina iki jos galutinės pergalės.

Nors mes – ES ir Vakarų demokratinės šalys – jau esame nemažai nuveikę Ukrainos labui, tačiau labai svarbu, kad siekdamos užtikrinti taiką ir stabilumą regione, atkakliai spaustume V. Putino ir jo bendrininko A. Lukašenkos režimus, taikydamos jiems kuo griežtesnes sankcijas“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.