BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Vyriausybės rūmuose rytoj bus dalijama „Maltiečių sriuba“

Data

2015 12 01

Įvertinimas
1
FB-SV379179.jpg

Rytoj, gruodžio 2 dieną, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius su žmona Janina, taip pat su kitais ministrų kabineto nariais dalyvaus labdaros renginyje „Maltiečių sriuba“. Sriubos dalijimo ir aukojimo akcija prasidės nuo 11.30 val. Vyriausybės kanceliarijos kavinėje.

„Ministrų kabinetas ir Vyriausybės kanceliarijos darbuotojai džiaugiamės galėdami prisidėti prie Maltos ordino vykdomos kilnios misijos rūpinantis pagyvenusiais, sunkiai sergančiais ir vienišais žmonėmis mūsų šalyje“, – sako premjeras A. Butkevičius.

Maltiečiai vykdo šią akciją norėdami surinkti lėšų savo jau 24 metus vykdomiems projektams, kuriais siekiama padėti šiems žemiau skurdo ribos gyvenantiems žmonėms. Už akcijos metu surinktas lėšas Maltos ordino pagalbos tarnyba jiems nupirks kalėdinius lauknešėlius, kuriuos savanoriai išdalys iki Šv. Kalėdų.

Šiuo metu maltiečiai globoja apie 2300 garbaus amžiaus žmonių 30-yje Lietuvos miestų. Pagrindiniai jiems skirti pagalbos projektai yra: „Maistas ant ratų“ – karštos sriubos išvežiojimas į namus sunkiai sergantiems senukams 17-oje miestų ir „Priežiūra namuose“ – projektas 10-yje miestų – savanoriškas šių žmonių lankymas namuose ir visokeriopa pagalba jiems.

Akcija „Maltiečių sriuba“, startavusi Lietuvos Vyriausybės rūmuose, persikels į įvairias ministerijas, institucijas. Akcijos savanoriai apsilankys 30-yje Lietuvos miestų ir miestelių. 

Maltos ordino pagalbos tarnyba įsikūrė 1991 metais. Šiuo metu maltiečiai vienija Lietuvoje daugiau kaip 900 savanorių.

Renginyje maloniai kviečiame apsilankyti ir žiniasklaidos atstovus.