BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


V. Vasiliauskas jungiasi prie premjerės komandos

Data

2021 09 16

Įvertinimas
0
Vitas Vasiliauskas-1.jpg

Nuo rugsėjo 15 dienos Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėju paskirtas Vitas Vasiliauskas. Naujasis patarėjas kuruos valstybės tarnybos klausimus.

48-erių metų teisininko išsilavinimą turintis V. Vasiliauskas 2011–2021 metais ėjo Lietuvos banko valdybos pirmininko pareigas, paskutiniu metu buvo Europos centrinio banko valdančiosios tarybos narys.

V.  Vasiliauskas yra dirbęs Finansų ministerijoje, Lietuvai rengiantis narystei Europos Sąjungoje (ES) buvo atsakingas už Lietuvos ir ES teisės aktų suderinimą, dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. Teisininkas, finansų teisės ekspertas ir socialinių mokslų daktaras V. Vasiliauskas, dirbdamas advokatu, buvo pripažintas vienu geriausių finansų srities ekspertų, yra paskelbęs nemažai mokslinių straipsnių ir publikacijų.