BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjero vardu padėkota talentingiausiems Lietuvos moksleiviams

Data

2017 12 20

Įvertinimas
1
IMG_6460.jpg

Šiandien Nacionaliniame muziejuje LDK valdovų rūmuose pagerbti šių metų tarptautinių olimpiadų ir konkursų dalyviai – mokiniai, jų mokytojai ir komandų vadovai. Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio vardu už pasiekimus jiems dėkojo premjero patarėja Unė Kaunaitė.

„Jūs garsinate Lietuvos vardą pasaulyje jau šiandien ir aš nuoširdžiai už tai dėkoju. Labai noriu palinkėti, kad ir baigę studijas – ar jos būtų čia, ar svetur – atrastumėte, kaip pritaikyti savo talentus Lietuvoje, nes čia jūsų gebėjimų labai reikia“, - moksleiviams linkėjo patarėja švietimo, mokslo ir kultūros klausimais U. Kaunaitė.

Šiais metais į tarptautinius olimpiadas ir konkursus vyko 89 mūsų šalies moksleiviai. Lietuvai jie padovanojo 40 medalių (6 aukso, 13 sidabro, 21 bronzos), tris specialiuosius prizus, du komandinius sidabro medalius ir 6 pagyrimo raštus.

Lietuvos moksleiviai rungėsi visame pasaulyje. Jie dalyvavo ne tik kaimyninių valstybių, bet ir tokių egzotinių šalių, kaip Indonezija, Australija, Brazilija, surengtose mokslo varžytuvėse. Pažymėtina, kad dalis olimpiadų vyko ir mūsų šalyje.