BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjero sveikinimas Lietuvos kriminalinės policijos dienos proga

Data

2013 10 28

Įvertinimas
1

Gerbiami kriminalinės policijos darbuotojai,

Kreipiuosi į Jūs neišskirdamas vadų ar kitų aukštesnių rangų, nes šioje tarnyboje žmonės tiesiog vertinami pagal profesinę išmintį, intuiciją, padorumą.

Čia gali dirbti tik aukščiausios kvalifikacijos, darbui pasišventę profesionalai. Juk Jūsų veiklos lauke – gyvenimo tamsioji pusė, nuo kurios reikia apsaugoti visuomenę. Tai tarnyba, kurioje lydi realūs pavojai ir ne apie visus pasiekimus galima kalbėti viešai, o nedidelis aplaidumas gali virsti kritikos lavina.

Aukštai vertinu Jūsų sudėtingą ir itin atsakingą tarnybą Lietuvos žmonėms. Jūs pasirinkote garbingą profesiją, kuri reikalauja ne tik žinių, bet ir tvirtų psichologinių ir fizinių savybių, gebėjimo rizikuoti.

Didžiuojamės, jog esate drąsūs ir ryžtingi pareigūnai, nes kriminalinė policija – viena iš svarbiausių teisėsaugos grandžių, jos intelektinis branduolys.

Vyriausybės vardu nuoširdžiai dėkoju už tarnybą. Bendradarbiaudami su policijos vadovybe sieksime gerinti darbo sąlygas, kad kuo daugiau būtų pasiekta išaiškinant ir užkardant nusikalstamas veikas.

Sveikinu su profesine švente Jus ir Jūsų šeimas, suprantančias darbo be darbo valandų prasmę ir kainą. Linkiu didelės sėkmės tarnyboje, tvirtinant ir stiprinant teisingumą, stabdant blogį. Būkite laimingi kartu su jums brangiais ir svarbiais žmonėmis.

Algirdas Butkevičius
Ministras Pirmininkas