BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjero A. Butkevičiaus sveikinimas šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga

Data

2015 12 23

Įvertinimas
1
ab su zmona.jpg

Mieli Lietuvos žmonės,

netrukus praversime duris į 2016-uosius. Apžvelkime, ką bendromis pastangomis mums pavyko įgyvendinti. Per šiuos metus visomis išgalėmis stiprinome energetinę nepriklausomybę, nepaisydami išorės kliūčių, sudarėme sąlygas tvariam ekonomikos augimui, vis didesnę jos dalį traukėme iš šešėlio. Spartinome įvairias reformas, itin didelį dėmesį skirdami švietimui, sveikatos apsaugai, socialiniams klausimams.

Dėkoju kiekvienam iš Jūsų, leidusiam suprasti, ko trūksta Lietuvai, ką turime padaryti, kad šalis būtų moderni, o žmogui čia būtų gera gyventi. Esame stiprūs, nes regime bendrą tikslą – klestinčią ir su bet kokiais globalizacijos iššūkiais susidorojančią valstybę. Nuoširdžiai dėkoju visiems Lietuvos žmonėms už sąžiningą darbą, tvirtą valią ir susitelkimą. 

Sveikinu Jus su Šventomis Kalėdomis. Tegul Jūsų šeimas, artimuosius supa meilė ir gaubia bendrystės jaukumas. Linkiu, kad Naujaisiais metais visus lydėtų sėkmės šypsenos. Veržlių, įdomių, dosnių ir sočių 2016 metų!     

Nuoširdžiai
Ministras Pirmininkas  
Algirdas Butkevičius