BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerės patarėju paskirtas Darius Žeruolis

Data

2020 12 28

Įvertinimas
1
nuotrauka.jpg

Nuo šiandien Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės patarėju pradeda dirbti Darius Žeruolis. Jis bus atsakingas už strateginį planavimą, viešąjį administravimą ir strategines reformas.

D. Žeruolis yra sukaupęs darbo patirties akademinėje srityje, valstybės tarnyboje, dirbęs administracinį darbą, turi konsultacinio-patariamojo bei analitinio darbo patirties viešojoje politikoje; pastaruoju metu vykdė projektus, susijusius su strateginiu planavimu ir viešuoju administravimu, Vakarų Balkanų šalyse bei ES Rytų partnerystės valstybėse.

Lietuvai rengiantis narystei Europos Sąjungoje, D. Žeruolis dirbo Integracijos strategijos departamento direktoriumi Europos komitete prie Vyriausybės ir buvo Lietuvos derybų dėl narystės ES delegacijos koordinacinės grupės narys. D. Žeruolis taip pat dirbo Vyriausybės kanceliarijos ES politikos analizės ir tarpinstitucinio koordinavimo departamento direktoriumi,  Vyriausybės kanclerio pavaduotoju ES reikalams.