BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė vyksta oficialaus vizito į Estiją

Data

2021 06 30

Įvertinimas
0
Estija Lietuva shutterstock_274059722.jpg

Liepos 1–2 d. Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė su oficialiu vizitu lankysis Estijoje. Tai bus pirmasis premjerės vizitas šioje šalyje.

Vizito metu numatyti susitikimai su Estijos Ministre Pirmininke Kaja Kallas ir Estijos parlamento vadovu Jüriu Ratu. Susitikimuose bus aptariamos dvišalių santykių ir ekonominio bendradarbiavimo stiprinimo galimybės, šalių pozicijų koordinavimas prieš svarbiausius ES ir NATO susitikimus, parama Rytų partnerystės šalims, saugumo situacija regione, dirbtinai Baltarusijos režimo skatinama nelegali migracija.

Premjerė kels nesaugios Astravo AE klausimą, aptars strateginių energetikos ir transporto projektų įgyvendinimą, pandemijos valdymą.

Vizito metu premjerė pagerbs komunizmo aukų atminimą, padėdama gėles prie Memorialo komunizmo aukoms, susitiks su vietine lietuvių bendruomene, duos interviu Estijos žiniasklaidai.