BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina su Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės diena

Data

2023 05 21

Įvertinimas
0
LRVK20210625-53.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina visus Lietuvos žmones Partizanų pagerbimo, kariuomenės ir visuomenės vienybės dienos proga.

„Ši prasminga šventė turi gilias tradicijas, ji primena mums kovas už Lietuvos laisvę ir sudėtas milžiniškas aukas. Partizanų žygdarbiai visada išliks tautos atmintyje – tai neišsenkantis patriotiškumo ir meilės Tėvynei šaltinis.

Skaudžios mūsų kovos su okupantais istorijos pamokos itin svarbios šiuo sudėtingu laikotarpiu. Antrus metus tęsiasi kraupi Rusijos agresija prieš Ukrainą ir visas demokratinis pasaulis deda pastangas, kad imperinės užmačios būtų sustabdytos. Tik Ukrainos pergalė gali užtikrinti mūsų laisvę, taiką Europoje ir pasaulyje.

Visuomenė pasitiki modernia, NATO sąjungininkų gretose vis naujų patirčių įgyjančia Lietuvos kariuomene. Tai liudija sąmoningumą ir pilietinį susitelkimą. Padarysime viską, kad ateityje kariuomenės pasirengimas, profesionalumas augtų ir stiprėtų.

Tad didžiuokimės Lietuvos kariuomene ir būkime visada pasirengę vieningai ginti Tėvynės laisvę ir nepriklausomybę,“ – sakoma premjerės sveikinime.