BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina su Mokslo ir žinių diena

Data

2023 08 31

Įvertinimas
0
Mokykla 1.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina moksleivius ir studentus, mokytojus ir dėstytojus bei visą Lietuvos švietimo bendruomenę su Mokslo ir žinių diena.

„Sulig rugsėju daliai mūsų vaikų prasidės nauja, ugdanti kelionė, gausi atradimų, žinių ir užsimezgusių draugysčių, kitiems tai bus jos tąsa ar pabaiga, palydinti į suaugusiųjų gyvenimo etapą. Kad ir kelinta Rugsėjo 1-oji bebūtų, linkiu įdomių, prasmingų mokslo metų, rasti atsakymus į svarbius klausimus tiek apie pasaulį, tiek apie save, ir niekuomet nenustoti kelti naujų. O taip pat – padėti tiems, kam pagalbos ir bendrystės reikia. Dalies Jūsų bendramoksliais taps ukrainiečių moksleiviai ir studentai – priimkime juos kaip savo bendruomenių narius. 

Mokytojams ir dėstytojams linkiu išlikti kelrodžiais pavyzdžiais šiame didžiausios prasmės darbe, kantrybės, iš auklėtinių perimamo smalsulio ir dalijimosi bendru atradimo džiaugsmu, o taip pat – atidos tiems, kurie labiausiai pažeidžiami“, – sakė premjerė I. Šimonytė.