BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina stačiatikius ir sentikius šventų Velykų proga

Data

2021 05 01

Įvertinimas
0
20210430_zvakes-6.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos ortodoksų (stačiatikių) ir sentikių apeigų bendruomenes šv. Velykų proga.

„Tegul didysis stebuklas – Kristaus Prisikėlimas visada liudija amžinąją gyvenimo pergalę ir džiaugsmą, įkvepia drąsos ir pasitikėjimo, suteikia jėgų ir vilties įveikiant visas kasdienybės negandas. Nors antrus metus šventų Velykų nuotaiką temdo pandemija, nors neturime galimybių prie gražios šventės stalo tradiciškai susiburti su giminėmis, lankyti  bičiulius, bet vis daugiau pasitikėjimo suteikia žmonijos susitelkimas nugalėti pandemiją. Dėkoju visiems, kurie nepailsdami gelbėja gyvybes, bažnyčių hierarchams ir visiems dvasininkams, raginantiems tikinčiuosius skiepytis, tokiu būdu apsaugant save ir artimuosius. Esu įsitikinusi, jog  šiomis šventų Velykų dienomis meilė aplanko visus geros valios žmones ir skleidžia tikėjimą kiekvienoje širdyje “, – sakoma premjerės sveikinime.