BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina stačiatikius ir sentikius Šv. Kalėdų proga

Data

2022 01 06

Įvertinimas
1
20210430_zvakes-6.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Lietuvos ortodoksų (stačiatikių) ir sentikių bendruomenes Šv. Kalėdų proga.

„Sveikinu Lietuvos ortodoksų (stačiatikių) ir sentikių bendruomenes su Kristaus gimimu! Tegu šios šventės šviesa sustiprina viltį, kad tamsa visada atsitraukia. Taip pat linkiu, sėdant prie švenčių stalo, pirmiausia prisiminti tai, kas gero nutiko mūsų gyvenimuose, už ką galime būti dėkingi. Pasidžiaukime ir tuo, kad šiemet kartu galime susirinkti su šeimomis ir artimaisiais, o ne tik sveikinti vienas kitą per atstumą. Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie pasiskiepijo saugodami save ir kitus. Naudokime šį galingiausią ginklą prieš pandemiją ir toliau – neabejoju, kad galiausiai nugalėsime virusą. Kristaus gimimas – mus visus sujungianti šventė, primenanti, kad turime išlikti tikėjimą, viltį ir meilę puoselėjančiais žmonėmis, o tada net ir sunkiausi iššūkiai mūsų neįveiks. Jaukių ir sveikų Šventų Kalėdų visiems Jums“, – sakoma premjerės sveikinime.