BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Prancūziją Nacionalinės šventės proga

Data

2021 07 14

Įvertinimas
0
Prancūzija Lietuva shutterstock_246980749.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai sveikina Prancūziją Nacionalinės šventės proga ir linki Prancūzijos žmonėms klestėjimo ir gerovės.

„Lietuva labai vertina strateginę partnerystę su Prancūzija ir yra suinteresuota visomis išgalėmis stiprinti glaudų bendradarbiavimą europinės darbotvarkės ir saugumo politikos klausimais. COVID-19 pandemija aiškiai parodė, kad Europos Sąjungos koordinuotas atsakas į šiandien kylančius iššūkius neturi alternatyvos. Tik vienybe, solidarumu ir bendromis vertybėmis grindžiama sąjunga užtikrins visų europiečių klestėjimą ir gerovę.  Neabejoju ir Prancūzijos indėlio, užtikrinant rytinio NATO flango saugumą, svarba, ir teikiame didelę reikšmę Prancūzijos įsitraukimui į Europos Sąjungos ES Rytų partnerystės politiką. Lietuvos vyriausybė Vyriausybė tvirtai remia dvišalių santykių su Prancūzija plėtrą visose srityse ir mato ekonominio bendradarbiavimo perspektyvas. Tikiuosi, kad lietuviai ir prancūzai ateityje dar geriau atras vieni kitus, plės kultūrinius saitus ir taip dar labiau sustiprins draugystę tarp mūsų tautų“, – sakoma premjerės sveikinime.