BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Nepriklausomybės dieną mininčią Armėniją

Data

2022 09 21

Įvertinimas
1
Armėnija shutterstock_375840808.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina Armėniją, rugsėjo 21-ąją mininčią šalies Nepriklausomybės dieną.

„Mūsų žmones sujungė bendra skausmingos sovietų okupacijos istorija, abipusė parama šalių nepriklausomybės siekiui ir pakili laisvės dvasia, kai ją pasiekėme daugiau nei prieš tris dešimtmečius“, – sakoma premjerės sveikinime Armėnijos Ministrui Pirmininkui Nikolai Pašinianui.

Lietuvos Vyriausybės vadovė Nepriklausomybės dienos proga palinkėjo armėnų tautai vienybės, taikos ir gerovės. Pasak premjerės, tenka apgailestauti, jog minint 31-ąsias Armėnijos nepriklausomybės metines taika Pietų Kaukaze išlieka trapi, o sienų neliečiamumo principas ginčijamas.

„Lietuva išlieka įsipareigojusi tolesniam dvišalių kontaktų tarp valstybių ir tautų stiprinimui, o taip pat ir Armėnijos santykių su Europos Sąjunga“, – sakoma sveikinime.