BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Lietuvos kariuomenės dienos proga

Data

2021 11 23

Įvertinimas
1
2013 02 16 - DSC_1639_Vasario16.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė sveikina šalies karius Lietuvos kariuomenės dienos proga ir linki išsaugoti vienybę ir stiprybę.

„Šiandien mes galime didžiuotis savo kariais, kurie atitinka aukštus NATO valstybėms keliamus standartus, yra labai vertinami tarptautinėse misijose ir kuriais pasitiki Lietuvos visuomenė. Lietuvos kariuomenė stipri ne tik koviniu pasirengimu, bet ir savo patriotine dvasia bei ryžtu veikti. Sveikinu Lietuvos kariuomenės dienos proga ir linkiu išsaugoti vienybę“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.

1918 metų lapkričio 23 d. Ministras Pirmininkas Augustinas Voldemaras pasirašė įsakymą Nr. 1, kuriuo buvo įkurta Apsaugos Taryba ir įsakyta pradėti formuoti pirmąjį Lietuvos kariuomenės pulką. Nuo šios dienos prasidėjo Lietuvos kariuomenės kūrimas.