BDAR

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Latviją 31-ųjų nepriklausomybės atkūrimo metinių proga

Data

2021 05 04

Įvertinimas
1
Latvija Lietuva shutterstock_283808513.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir visų žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Latviją 31-ųjų nepriklausomybės atkūrimo metinių proga.

„Latvijos nepriklausomybės atkūrimas ir puikūs vėlesni pasiekimai yra atkaklios kovos už laisvę nepaisant didelių sunkumų pavyzdys. Šiandien mūsų tautos yra labai artimos draugės ir sąjungininkės, kartu dirbančios stiprinant ES ir NATO, besidalijančios atsakomybe už regioninį saugumą ir siekiančios vieningos ir laisvos Europos. Mūsų glaudžią partnerystę šiandien stiprina konkrečios iniciatyvos, infrastruktūros projektai, ekonominis ir kultūrinis bendradarbiavimas bei žmonių tarpusavio ryšiai. Didžiuojuosi matydama, kad lietuviai ir latviai rodo vis daugiau susidomėjimo vieni kitų istorija, kultūra ir tradicijomis, kurių daugelis yra panašios. Esu tikra, kad mūsų abiejų šalių ryšiai vis stiprės“, – sakoma premjerės sveikinime.