BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Kanadą Nacionalinės dienos proga

Data

2021 07 01

Įvertinimas
0
Kanada.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai sveikina Kanadą Nacionalinės dienos proga ir linki šaliai visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

„Lietuva ir Kanada puoselėja bendras demokratines vertybes, gerbia žmogaus teises ir saviraiškos laisvę, palaiko taisyklėmis paremtą tarptautinę tvarką. Džiaugiuosi mūsų šalių glaudžiu bendradarbiavimu, ypač saugumo ir gynybos srityse. Labai vertiname Kanados indėlį į regiono saugumą, t. y. Kanados vadovaujamą NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinę grupę Latvijoje ir karių delegavimą į NATO pajėgų integravimo vienetą Vilniuje“, – sakoma sveikinime.

Premjerė laiške Kanados Ministrui Pirmininkui Justinui Trudeau taip pat padėkojo už aktyvų įsitraukimą telkiant paramą Rytų partnerystės šalims: paramą reformoms Ukrainoje, Baltarusijos ir Rusijos pilietinėms visuomenėms.

Šiais metais Lietuva ir Kanada mini diplomatinių santykių atkūrimo 30-metį, taigi, anot premjerės, tai puiki proga susitikti ir paminėti šią svarbią datą. I. Šimonytė pakvietė Kanados premjerą patogiu metu apsilankyti Lietuvoje.