BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė sveikina Ispaniją nacionalinės šventės proga

Data

2021 10 12

Įvertinimas
1
Ispanija Lietuva shutterstock_266797292.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Respublikos žmonių ir Vyriausybės vardu  nuoširdžiai sveikina Ispaniją nacionalinės šventės – Kristupo Kolumbo Amerikos atradimo dienos  proga.

„Labai vertinu mūsų šalių draugystę ir glaudų bendradarbiavimą ES, NATO bei kitose tarptautinėse organizacijose. Ispanijos indėlis dalyvaujant NATO oro policijos misijoje ir priešakinių pajėgų batalione Baltijos šalyse yra labai svarbus stiprinant mūsų regiono ir visos Europos saugumą. Tikiu, kad mūsų šalys ir toliau dirbs kartu, stiprindamos dvišalius santykius, pagrįstus bendromis vertybėmis bei ekonominiais, kultūriniais ir žmonių tarpusavio ryšiais. Solidarus ir glaudus bendradarbiavimas yra dar svarbesnis kovojant su tradiciniais ir hibridiniais iššūkiais, su kuriais šiandien susiduria Europa“, – sakoma premjerės sveikinime.