BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė susitiks su Europos Komisijos Pirmininke Ursula von der Leyen

Data

2021 07 01

Įvertinimas
0
ES LT2.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė šį penktadienį, liepos 2 dieną, Vyriausybės rūmuose susitiks su Europos Komisijos Pirmininke Ursula von der Leyen ir jos vadovaujama delegacija. Vėliau I. Šimonytė lankysis Vilniaus transformatorių pastotėje ir dalyvaus bendroje spaudos konferencijoje, į kurią atvyks ir U. von der Leyen.

EK Pirmininkės U. von der Leyen vizito Lietuvoje tikslas – pristatyti Europos Komisijos parengtą Lietuvos Vyriausybės pateiktą ekonominio transformavimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva“ vertinimą, kuris skelbiamas liepos 2 d.

NUMATOMA PROGRAMA ŽINIASKLAIDAI

Žiniasklaidos atstovams, ketinantiems fiksuoti premjerės susitikimą su U. von der Leyen Vyriausybės rūmuose ar dalyvauti spaudos konferencijoje, privaloma registracija adresu https://epilietis.lrv.lt/formos/registracijaEK iki liepos 2 d. 11 val.

Patekti į Vyriausybės pastatą galės tik užsiregistravę asmenys.

Apie registracijos patvirtinimą pranešime el. paštu. Su savimi turėkite apsaugines veido kaukes ir laikykitės visų nustatytų saugumo reikalavimų. Prašome atvykti likus ne mažiau kaip 30 minučių iki numatomo renginio pradžios.

Oficialių renginių metu viešosios informacijos rengėjų atstovų apranga turi būti tvarkinga, dalykinio stiliaus.

Spaudos atstovams Vyriausybės kanceliarijoje (Gedimino pr. 11, Vilnius) būti ne vėliau kaip 16.00 val.

 

16.20 val.

EK Pirmininkės U. von der Leyen atvykimas į Vyriausybę

TIK OFICIALŪS SPAUDOS ATSOVAI

16.25 val.

Oficiali Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės ir EK Pirmininkės U. von der Leyen nuotrauka ir susitikimas (Vyriausybės pastatas, 2 aukšto fojė, Žalioji salė)

Bendros nuotraukos ir susitikimo pradžios fotografavimas ir filmavimas

17.25 val.

Bendra spaudos konferencija (J. Tiškevičiaus g. 72A, Vilnius)

Spaudos atstovus, norinčius dalyvauti spaudos konferencijoje, prašome registruotis e. paštu COMM-REP-LT-MEDIA@ec.europa.eu iki liepos
2 d. 9 val.