BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė susitiko su „PKN Orlen“ vadovais

Data

2021 02 25

Įvertinimas
0
orlen 1.JPG

Šiandien Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su „PKN Orlen “ koncerno prezidentu Danieliu Obajteku ir AB „Orlen Lietuva“ generaliniu direktoriumi Michalu Rudnickiu.

Susitikimo metu „PKN Orlen“ koncernas pristatė 2030-ųjų metų strategiją ir būsimas investicijas. Jos susijusios su koncerno įsipareigojimais mažinti taršą ir siekti aplinkosaugos tikslų.

„Planuojamos „PKN Orlen“ investicijos Lietuvoje turėtų prisidėti prie naujų darbo vietų kūrimo ir ekonomikos atsigavimo regione. Labai svarbu, kad koncerno akiratyje išlieka aplinkosauga  ir investicijos bus skirtos atsinaujinančiai energetikos plėtrai“, – sakė premjerė.

Įgyvendinant strategiją bus diversifikuojami pajamų šaltiniai, siekiant iki 2050 metų sumažinti anglies dvideginio emisijas iki nulio.

Lenkijos Vyriausybė vykdo koncerno įmonių konsolidavimą, pagal kurį prie „PKN Orlen“ prijungs Lotos, PGNiG, Energa.

Šių 4 įmonių metinės pajamos – 45 mlrd. eurų, grynasis pelnas – 1,33 mlrd. eurų.