BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė susitiko su Maltos ordino Didžiuoju kancleriu

Data

2021 09 03

Įvertinimas
0
kancleris .jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Maltos ordino Didžiuoju kancleriu Albrechtu Freiherriu von Boeselageriu ir aptarė dvišalius santykius bei ordino veiklą Lietuvoje.

Šiais metais minėsime 30-ąsias Lietuvos ir Maltos ordino diplomatinių santykių metines. Ordino parama Lietuvai, pradėta teikti vos tik atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, buvo svarbi valstybei ir žmonėms.

„Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje išvystė įspūdingą labdaringą veiklą. Maltos ordino kryžius mūsų šalyje tapo visuotinai atpažįstamu ženklu. Maltiečiai Lietuvoje prisideda prie socialinės atskirties mažinimo. Maltos ordino pagalbos tarnyba per koronaviruso pandemiją teikė pagalbą labiausiai paveiktoms asmenų grupėms. Džiaugiuosi, kad Lietuva jau ir pati iš paramos gavėjos tapo besidalijančia tarptautinės bendruomenės nare“, – sakė I. Šimonytė.

Susitikime buvo aptarta nelegalios migracijos per Lietuvos ir Baltarusijos sieną tema bei Maltos ordino veikla šioje srityje.

Maltos ordinui ir ypač ordino pagalbos tarnybai premjerė padėkojo už bendradarbiavimą integruojant migrantus. Tokios tarptautinės patirties Lietuvai labai reikia.