BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė su savivaldybių atstovais aptarė pandemijos valdymą

Data

2020 12 21

Įvertinimas
0
pastatas.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuotoliniu būdu dalyvavo susitikime su Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) nariais ir aptarė aktualius klausimus, susijusius su pandemijos valdymu.

„Epideminė situacija prasta. Gydymo ir globos įstaigose situacija visiems puikiai žinoma. Todėl labai dėkoju Lietuvos merams, kurie prisideda prie Vyriausybės raginimų ir kviečia žmones likti namuose“, – sakė premjerė I. Šimonytė.

Susitikime aptarti savivaldybėms šiuo metu itin svarbūs klausimus: vėluojantys ligonių kasų atsiskaitymai su savivaldybėms pavaldžiomis asmens sveikatos priežiūros įstaigomis, privačių gydymo įstaigų įsitraukimo į paslaugų COVID-19 sergantiesiems teikimą svarba, iššūkiai, su kuriais susiduria savivaldybių visuomenės sveikatos biurai, finansavimo trūkumas.

Kitų metų biudžete Vyriausybė numatė savivaldybėms papildomus 79 mln. eurų jų savarankiškosioms funkcijoms atlikti ir papildomoms išlaidoms kompensuoti.

Premjerės ir LSA susitikimus susitarta rengti kas dvi savaites, o esant būtinybei – ir dažniau. 

Susitikime su LSA nariais taip pat dalyvavo sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys ir Vyriausybės kanclerė Giedrė Balčytytė.