BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė su NATO generaliniu sekretoriumi aptarė aktualius regioninio saugumo klausimus

Data

2020 12 18

Įvertinimas
0
maketas .jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė su NATO generaliniu sekretoriumi Jensu Stoltenbergu šiandien aptarė aktualius transatlantinio saugumo ir gynybos klausimus, Lietuvos, regiono ir viso Aljanso saugumui aktualiausius darbotvarkės klausimus.

Premjerė pabrėžė, kad naujoji Lietuvos Respublikos Vyriausybė skirs ypatingą dėmesį saugumo ir gynybos sričiai, visi prisiimti įsipareigojimai Aljansui ir kitoms šalims bus įgyvendinami.

„NATO užima itin svarbią vietą užtikrinant Lietuvos ir visos Europos saugumą, todėl Lietuva ir toliau kryptingai prisidės prie transatlantinio ryšio stiprinimo, taip pat sieks glaudesnio NATO ir Europos Sąjungos bendradarbiavimo“, – sakė premjerė. 

Pokalbio metu Ministrė Pirmininkė aptarė einamuosius ir kitų metų aktualius NATO darbotvarkės klausimus, pasirengimą kitų metų NATO vadovų susitikimui Briuselyje, taip pat galimybes ateityje surengti NATO vadovų susitikimą Lietuvoje.

„Tai būtų svarbus dėmesio šio regiono saugumui bei gynybai ženklas ir prisidėtų prie veiksmų, stiprinančių viso regiono saugumą“, – sakė I. Šimonytė.

Premjerė pakvietė NATO generalinį sekretorių atvykti į Lietuvą, kai tik bus galimybių.