BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Nyderlandų Vyriausybės vadovą

Data

2022 01 12

Įvertinimas
1
Olandija Lietuva shutterstock_297338429.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Nyderlandų premjerą Marką Ruttę pradėjus eiti pareigas.

„Labai vertinu jau užmegztą glaudų bendradarbiavimą su Jumis bei tarp mūsų Vyriausybių ir tikiuosi tęsti darbą toliau stiprinant mūsų plačius ryšius ekonomikos, kultūros, mokslo ir švietimo srityse. Atsižvelgiant į sudėtingus iššūkius, su kuriais šiandien susiduria Europos Sąjunga ir NATO, glaudus valstybių narių bendradarbiavimas įgauna ypatingą reikšmę. Esu įsitikinusi, kad mūsų bendros pastangos prisidės prie klestinčios ir į ateitį žvelgiančios Europos kūrimo bei stiprios NATO. Lietuva labai vertina Nyderlandų karinio personalo dalyvavimą NATO priešakinių pajėgų batalione Lietuvoje, nes tai ypač svarbu dabartinių didėjančių saugumo įtampų Europoje kontekste“, – sakoma premjerės sveikinime.  

Vyriausybės vadovė pabrėžė, kad praėjusiais metais atnaujintas bendradarbiavimas Baltijos ir Beniliukso valstybių formatu, ir sakė įsitikinusi būtinybe jį toliau stiprinti. Be to, Lietuva ir Nyderlandai šiais metais yra Jungtinių Tautų Žmogaus teisių tarybos nariai, tad yra pasirengę bendradarbiauti remdami žmogaus teisių užtikrinimą visame pasaulyje.