BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino naująjį Austrijos kanclerį

Data

2021 10 12

Įvertinimas
1
Austrija Lietuva shutterstock_328877714.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Lietuvos Vyriausybės ir žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino su paskyrimu naująjį Austrijos Respublikos kanclerį Alexanderį Schallenbergą ir palinkėjo sėkmės.

Premjerė patikino, kad Lietuvos Vyriausybė yra pasirengusi toliau dirbti su A. Schallenbergu stiprinant esamą Lietuvos ir Austrijos partnerystę bei ginant Europos Sąjungos pamatines vertybes.

„Atsižvelgiant į sudėtingus iššūkius, su kuriais šiandien susiduria Europos Sąjunga, glaudus valstybių narių bendradarbiavimas tampa ypač svarbus. Esu tikra, kad mūsų abipusė parama, supratimas ir bendros pastangos padės sukurti saugią, klestinčią ir į ateitį orientuotą Europą bei mūsų kaimynystę“, – sakoma I. Šimonytės sveikinime.