BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga

Data

2023 08 27

Įvertinimas
0
Moldova Lietuva .jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė nuoširdžiai pasveikino Moldovą Nepriklausomybės dienos proga.

„Vykstant Rusijos karui prieš Ukrainą, Moldova ir jos žmonės išlieka atsparūs ir stiprūs prieš šiuos piktavališkus Rusijos veiksmus. Jūsų tauta plačiai atvėrė duris ukrainiečiams, ieškantiems prieglobsčio nuo Rusijos pasibaisėtino karo prieš Ukrainą. Moldovos Respublikos vyriausybei taip pat teko nuolat reaguoti į iššūkius nacionaliniam saugumui, kovoti su nesibaigiančiomis Rusijos keliamomis grėsmėmis ir hibridiniu spaudimu, grumtis su energetiniu šantažu. Lietuva remia ir toliau tvirtai rems Moldovą kovoje su šiais išbandymais.

Nuoširdžiai tikiu, kad šie metai bus labai svarbūs Moldovai dėl jos ateities Europoje, nes prasidės derybos dėl šalies narystės ES. Šiuo sudėtingu laikotarpiu, kai Moldovos Vyriausybė deda pagirtinas pastangas įgyvendindama sudėtingas europines reformas, leiskite  patikinti, kad Moldova gali tikėtis nuoširdžios Lietuvos paramos kelyje į Europos integraciją“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.