BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Lenkiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2023 11 11

Įvertinimas
0
Lenkija Lietuva shutterstock_275157125.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Lenkijos žmones  Nepriklausomybės dienos proga.

„Labai vertiname Lietuvos ir Lenkijos strateginę partnerystę bei glaudų bendradarbiavimą, ypač stiprinant taisyklėmis pagrįstą tarptautinę tvarką ir demokratines vertybes ES ir visame pasaulyje. Lietuvos ir Lenkijos draugystė tvirta, nes jos pagrindas – bendri laisvės ir demokratijos idealai, glaudus bendradarbiavimas kuriant stiprią ir į ateitį žvelgiančią Europą, bendra atsakomybė už tvarią taiką mūsų žemyne ir už jo ribų.

Neabejoju mūsų vienybe ir toliau nuosekliai remiant Ukrainą. Mūsų šalims ir visam demokratiniam pasauliui nepaprastai svarbu išlikti vieningiems ir didinti paramą Ukrainai, ginančiaivertėjassveikinu ne tik savo nepriklausomybę ir teritorinį integralumą, bet ir viso demokratinio pasaulio saugumo tvarką bei vertybes.

Lenkijos nepriklausomybės šventė –  šventė ir Lietuvos žmonėms, nes stipri Lenkija stiprina ir Lietuvos saugumą. Tikiu, kad stipri Lietuva stiprina ir Lenkijos saugumą“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.