BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Kazachstaną su nepriklausomybės 30-mečiu

Data

2021 12 16

Įvertinimas
1
Kazachstanas Lietuva shutterstock_269009255.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Kazachstano Respubliką nepriklausomybės 30-mečio proga ir palinkėjo  visokeriopos sėkmės bei gerovės ateityje.

„Norėčiau pažymėti nuoširdžius mūsų šalių santykius, taip pat tvirtą įsitikinimą, kad Kazachstanas ir Lietuva darys viską siekdami sėkmingo bendradarbiavimo. Esu tikras, kad ekonominių ryšių stiprinimas naudingas abiem mūsų tautoms. Išlikusiuose lietuvių tremtinių prisiminimuose yra daug padėkos žodžių kazachų tautai už gerumą ir užuojautą sovietų Gulago nelaisvės metais“, – sakoma premjerės sveikinime.
 
Vyriausybės vadovė pabrėžė, kad Kazachstanas yra svarbus Europos Sąjungos partneris Lietuvai bendradarbiaujant su Centrinės Azijos regionu. Pasak I. Šimonytės, Europos Sąjungos bei jos valstybių narių ir  Kazachstano Respublikos tvirtesnės partnerystės ir bendradarbiavimo susitarimo įgyvendinimas prisidės gerinant ES ir Kazachstano santykius.

Premjerė išsakė įsitikinimą, kad mūsų regioninis bendradarbiavimas įgis naują pagreitį mums išnaudojant naujas galimybes regione ir kartu sprendžiant bendrus iššūkius.