BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Egiptą nacionalinės dienos proga 

Data

2023 07 23

Įvertinimas
0
aboodi-vesakaran-lkdpPi60uxM-unsplash.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Egipto Arabų Respubliką šalies nacionalinės šventės, Revoliucijos dienos, proga.

„Šia proga norėčiau padėkoti Egiptui už jo vaidmenį užtikrinant stabilumą regione ir tarpininkavimo pastangas stiprinant taiką ir saugumą. Džiaugiuosi, kad dialogas tarp Egipto ir ES vis stiprėja. Labai vertiname Egipto indėlį į Europos energetinį saugumą ir neteisėtos migracijos valdymą.

Rusijai tęsiant žiaurų karą prieš Ukrainą, itin svarbu, kad visas demokratinis pasaulis išliktų vieningas ir labiau ją remtų. Taip pat privalome daryti spaudimą Rusijai, kad nutrauktų agresiją ir liautųsi šiame kare naudojusi grūdus ir alkį kaip manipuliacijos ginklus.

Labai vertinu draugiškus santykius tarp Lietuvos ir Egipto bei bendromis vertybėmis grindžiamą mūsų šalių bendradarbiavimą, neabejoju, kad šie ryšiai dar labiau sustiprės ir atneš abipusės naudos mūsų šalims ir jų žmonėms“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.