BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Čekiją Nepriklausomybės dienos proga

Data

2023 10 28

Įvertinimas
0
Čekijos Respublika Lietuva shutterstock_271904219.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Čekijos Respublikos žmones Nepriklausomybės dienos proga.

„Labai vertinu mūsų šalių draugystę ir vis glaudesnį bendradarbiavimą, ypač išlaikant  taisyklėmis pagrįstą tarptautinę tvarką, stiprinant demokratines vertybes ES kaimynystėje ir visame pasaulyje. Neabejoju, kad mūsų valstybės ir toliau plės bendradarbiavimą bei tvirtins  mūsų draugystę.

Lietuva labai vertina Čekijos vaidmenį prisidedant prie oro patruliavimo misijos ir NATO priešakinių pajėgų stiprinimo Baltijos šalyse. Tikimės ir ateityje dirbti išvien stiprindami rytinę Aljanso dalį ir padėdami Ukrainai siekti pergalės kovoje su Rusijos agresija. Kaip niekada svarbu, kad ES ir NATO išliktų vieningos ir visomis išgalėmis padėtų Ukrainai ginti ne tik savo teritoriją, bet ir mūsų bendras laisvės ir demokratijos vertybes“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.