BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Austriją nacionalinės dienos proga

Data

2023 10 26

Įvertinimas
0
Austrija Lietuva shutterstock_328877714.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė Vyriausybės vardu nuoširdžiai pasveikino Austriją nacionalinės dienos proga.

„Džiaugiuosi, kad pastaraisiais metais stiprėja Lietuvos ir Austrijos tarpusavio supratimas ir draugystė. Mūsų šalys bendradarbiauja daugybėje sričių – nuo komercinių iki kultūrinių mainų ir diplomatinių santykių. Ši partnerystė atnešė naudos mūsų žmonėms ir stiprino mūsų draugystę.

Šiais sunkiais ir sudėtingais laikais politinis kraštovaizdis Europoje labai keičiasi. Lietuva ir Austrija didžiuojasi priklausydamos Europos Sąjungai, kuri šiuo metu susiduria su daugybe iššūkių – tebesitęsiantis Rusijos karas prieš Ukrainą, grėsmės taisyklėmis pagrįstai tarptautinei tvarkai, klimato kaita ar ekonomikos atsigavimas. Lietuva vertina mūsų stiprėjančią draugystę, nes ji yra itin svarbi padedant ES pasipriešinti Rusijos agresijai ir ieškoti veiksmingų sprendimų, kaip įveikti gausius iššūkius.

Tikiuosi ir toliau puoselėti mūsų bendrą įsipareigojimą stiprinti ES vienybę ir išsaugoti ES gerovę bei taiką ateities kartoms.“, – sakoma Vyriausybės vadovės sveikinime.