BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė pasveikino Airijos Ministru Pirmininku tapusį Leo Varadkarą

Data

2022 12 19

Įvertinimas
0
Airija shutterstock_175971791.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino Airijos Ministru Pirmininku antrą kartą tapusį Leo Varadkarą ir palinkėjo naujajam Vyriausybės vadovui geriausios kloties šiose pareigose.

„Mano Vyriausybė yra pasiruošusi ir toliau stiprinti mūsų dvišalius santykius, pirmiausia ekonomikos, inovacijų, kultūros ir švietimo srityse. Lietuvos diaspora Airijoje yra svarbi jungtis tarp mūsų valstybių.

Tikiu, kad Lietuva ir Airija tęs paramą Ukrainai, kovojančiai ne tik už savo, bet ir kitų Europos tautų laisvę. Neturiu abejonių, kad išlaikydami solidarumą ir principingą laikyseną, paremtą laisvės ir demokratijos vertybėmis, įveiksime karo siaubus, kurių liudininkais šiandien esame. Mūsų nuosekli pozicija stiprinant sankcijas Rusijai ir Baltarusijai yra ypatingos svarbos, parodant, kad Europa nenusileis agresorių šantažui ir kovos už savo vertybes.

Esu tikra, kad Lietuvos ir Airijos partnerystė, grįsta bendromis vertybėmis ir įsipareigojimais, klestės ir ateityje“, – sakoma Ministrės Pirmininkės I. Šimonytės sveikinime.