BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjerė: Lietuva pasiruošusi surengti Europos dviračių treko čempionatą

Data

2021 07 05

Įvertinimas
0
LRVK20210705-4.jpg

Ministrė Pirmininkė Ingrida Šimonytė susitiko su Lietuvoje viešinčiu Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) prezidentu Enrico Della Casa. Pokalbio metu aptartas Lietuvos pasirengimas surengti iš Baltarusijos perkeliamą Europos dviračių treko čempionatą.

„Lietuva yra pasiruošusi surengti Europos dviračių čempionatą ir tikimės, kad Europos dviračių sporto sąjunga priims teigiamą sprendimą Lietuvos atžvilgiu. Lietuva turi tokiems aukšto lygio renginiams pritaikytą infrastruktūrą bei organizavimo patirtį,  – sakė I. Šimonytė. 

Jei Lietuvai būtų suteikta teisė rengti šį čempionatą, jis šį spalį vyktų Panevėžyje.

Lapkričio 27 d. Panevėžio „CIDO“ arenoje taip pat numatoma organizuoti dviračių treko Čempionų lygos etapą.

UEC vadovas kartu su Lietuvos dviračių sporto federacijos atstovais taip pat ketina susitikti su Panevėžio meru ir „CIDO“ arenos operatoriais.

Europos dviračių treko čempionatas, turėjęs vykti Baltarusijoje, buvo atšauktas, reaguojant į Minsko režimo priverstinį keleivinio lėktuvo nutupdymą, siekiant areštuoti režimo oponentus.