BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: vertinu tarnybų darbą užtikrinant saugumą ir stabilumą

Data

2018 12 19

Įvertinimas
1
zvalgyba .jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sako vertinantis teisėsaugos bei žvalgybos institucijų pastangas siekiant užtikrinti saugumą ir stabilumą šalies viduje.

Premjero nuomone, paviešinta informacija aiškiai indikuoja, jog trečiųjų šalių žvalgybos tarnybos aktyviai ieško būdų paveikti Lietuvos vidaus politiką ir kitus valstybėje vykstančius procesus. Jo teigimu, akivaizdu, jog dėl tinkamo mūsų tarnybų darbo tos pastangos norimo rezultato neduoda.

„Saugumas ir stabilumas - vienas iš pagrindinių mano ir visos Vyriausybės veiklos prioritetų. Tam ir toliau bus skiriamas padidintas dėmesys. Niekada nebūsiu pasyvus procesų stebėtojas, nepaisant kai kurių politikų, politologų ar apžvalgininkų bandymų pašiepti ar sumenkinti nacionalinio saugumo temų svarbą Vyriausybės darbotvarkėje“, - teigia S. Skvernelis.

Ministras Pirmininkas taip pat viliasi, jog teisėsaugos ir žvalgybos institucijų darbo rezultatai pagaliau privers atsitokėti politikus, kurie kiekvienais metais, svarstant valstybės biudžetą, demonstratyviai piktinasi šioms institucijoms skiriamais esą per dideliais asignavimais bei bando blokuoti tokius sprendimus.

„Nuoširdžiai dėkoju pareigūnams už lojalią tarnybą Lietuvai. Iš savo pusės galiu užtikrinti, kad Vyriausybė ir toliau skirs deramą dėmesį tarnybų techninių bei analitinių gebėjimų stiprinimui bei tvaraus finansavimo teikimui“, - sako S. Skvernelis.