copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras: svetur tautiečių sukurtas sėkmingas verslas parvežamas į Lietuvą kaip investicija

Data

2018 12 12

Įvertinimas
1
juostele.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis dalyvavo įmonės „GP Transco“ atidaryme. Ši išeivijos atstovų įkurta bendrovė yra lietuviškas pavyzdys, kad didžiausia pasaulio rinka atveria neribotas galimybes kiekvienam, kas yra pakankamai modernus, darbštus ir kūrybiškas.

Pasak Premjero, per praėjusius metus sudarant verslui palankią aplinką, iš viso šalyje buvo sukurta daugiau kaip 5 tūkst. naujų darbo vietų bei sulaukta 40 tiesioginių užsienio investicijų, kurios itin reikšmingos ir svarbios kiekvienam.

„Nors nesinori teikti palyginimų, visgi šią  įmonės „GP Transco“ investiciją pasitinkame su ypatinga emocija. Mūsų šalies piliečiai, išvykę svetur, sukūrė sėkmingą verslą ir šį verslą parveža atgal į Lietuvą kaip investiciją. Tai yra visos Lietuvos laimėjimas, tai - daugiau nei verslas. Esame ne tik pasaulinės rinkos dalyviai ir madų sekėjai, bet ir krypčių formuotojai. Įmonės „GP Transco“ įsteigimas mūsų šalyje ir jos plėtros planai – geriausias įrodymas, kad ambicingos organizacijos gali sėkmingai veikti Lietuvoje“, - sako premjeras.

Ministras pirmininkas pažymi, kad tokie Lietuvos ir Amerikos ekonominio prekybinio bendradarbiavimo pavyzdžiai stiprina strateginę partnerystę su JAV. Akcentuota visapusiška Vyriausybės parama ir išreikšta viltis, kad ši įmonė bus pavyzdys bei paskatina ir kitiems lietuviams grįžti, kurtis ir kurti Lietuvoje ir Lietuvai.

2006 metais įkurta įmonė „GP Transco“ – viena sparčiausiai augančių ir besiplečiančių logistikos įmonių JAV, patenkanti į logistikos ir transporto įmonių TOP 250. „GP Transco“ padalinys Lietuvoje šiuo metu turės per 50 darbuotojų, kurie susitelks įmonės aptarnavimo, IT, buhalterijos ir vadybos skyriuose. Ateityje bendrovė planuoja  plėtrą logistikos padalinyje bei įdarbinant daugiau programavimo specialistų.