BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikino kalėdinės mokinių startuolių mugės dalyvius

Data

2015 12 18

Įvertinimas
1
Nuotr. Adomas Mickevičius | LRVK
Nuotr. Adomas Mickevičius | LRVK

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, penktadienį pasveikinęs Nacionalinės „Lietuvos Junior Achievement“ mokomųjų mokinių bendrovių kalėdinės mugės, surengtos Vyriausybės rūmuose, dalyvius, pasidžiaugė, kad kasmet vis daugiau mokinių susidomi galimybėmis išbandyti savo jėgas versle.

„Manau, kad mokomųjų bendrovių patirtis yra neįkainojamos vertės. Dar mokyklos suole jūs įgyjate įgūdžių, kaip teorines ekonominio ir finansinio raštingumo žinias pritaikyti praktikoje – kaip elgtis su pinigais, kaupti pradinį kapitalą, planuoti ir pradėti kurti verslą. Dar vienas svarbus dalykas, kurio mokotės, tai dirbti komandoje, generuoti idėjas ir imtis atsakomybės. Gyvenimo pradžioje gauti įgūdžiai ateityje padės jums išvengti daugelio kliūčių, o gal ir klaidų“, – kalbėjo premjeras.

Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad verslo atstovai prisideda prie šios programos brandumo ir plėtros, teikia praktines konsultacijas ir priima į savo įmones stebėti, kaip verslo reikalai tvarkomi praktikoje.

„Mūsų Vyriausybė skiria daug lėšų žmonių verslumui skatinti. Mokantis susikurti darbo vietą žmogus yra didelė vertybė. Esu tikras, kad turėdami tokios patirties ir įgūdžių jūs racionaliai pasinaudosite verslo pradžiai skirtais projektais“, – pažymėjo Ministras Pirmininkas.

Pasak premjero, mokinių bendrovių mugė – kūrybingų, energingų ir modernias idėjas įgyvendinančių jaunų žmonių projektas, o dalyvių entuziazmas, pasiryžimas kuo daugiau išmokti leidžia tikėtis, kad į Lietuvos valstybės kūrimo, jos ekonominio ir kūrybinio stiprinimo procesą įsitrauks daug gabių ir įdomių asmenybių.

Vyriausybės vadovas pasveikino mokinius, mokytojus, verslo konsultantus ir programos vadovus, subūrusius geriausias bendroves iš visos Lietuvos. 

„Junior Achievement“ – pasaulinis tinklas, veikiantis virš 120 šalių visame pasaulyje, 1919 m. kelių verslininkų iniciatyva įkurtas JAV. Šiandien „Junior Achievement“ – didžiausias finansinio raštingumo, pasirengimo karjerai ir verslumo ugdymo programų tiekėjas Europoje. Šių programų išskirtinis bruožas yra mokyklinių žinių pritaikymas praktikoje.
Všį „Lietuvos Junior Achievement“ – pasaulinio „Junior Achievement“ tinklo narė, ekonominio švietimo ir verslumo ugdymo programų lyderiai Lietuvoje. Mūsų šalyje „Junior Achievement“ programos kasmet pasiekia virš 20 tūkst. mokinių iš daugiau nei 300 mokyklų.