BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Vokietiją Susivienijimo dienos proga

Data

2020 10 03

Įvertinimas
0
Vokietija Lietuva shutterstock_310518401.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vyriausybės ir Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai sveikina Vokietiją nacionalinės šventės – Vokietijos susivienijimo dienos proga.  

„Esu įsitikinęs, kad Berlyno sienos griūtis ir Vokietijos suvienijimas visiems laikams pakeitė Europą ir atvėrė jai istorines taikios plėtros bei demokratinio vystymosi galimybes. Vokietijos lyderystė, stiprinanti Europos žmonių ir valstybių bendradarbiavimą, yra ypač svarbi šiemet – Vokietijos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai laikotarpiu. Lietuvos Vyriausybė yra pasirengusi glaudžiai bendradarbiauti su Vokietija – tiek užtikrinant bendrą europinį atsaką į COVID-19 iššūkį, tiek remiant Baltarusijos žmonių siekius apsispręsti dėl savo valstybės raidos demokratiškuose ir sąžininguose, tarptautinius standartus atitinkančiuose rinkimuose“, – sakoma premjero sveikinime.
 
Vyriausybės vadovas pasidžiaugė, kad vadovaujamas Vokietijos vaidmuo NATO priešakinėse pajėgose Lietuvoje prisideda prie mūsų valstybių bendradarbiavimo aljanse stiprinimo. Premjeras išreiškė įsitikinimą, kad kitais metais artėjanti Lietuvos ir Vokietijos diplomatinių santykių atkūrimo 30 metų sukaktis atvers naujas kultūrinio ir ekonominio bendradarbiavimo galimybes ir sustiprins mūsų žmonių draugiškus ryšius.