BDAR
gdpr

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Tautinių bendrijų dienos proga

Data

2020 05 21

Įvertinimas
0
vytis.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina šalies tautinių bendrijų narius Tautinių bendrijų dienos proga.

Premjeras šią ypatingą dieną dėkoja žmonėms, skiriantiems savo jėgas ir laiką tam, kad kurtume saugią ir klestinčią Lietuvą.

„Visus mus vienija bendra Tėvynė – Lietuva, kurios neatskiriama dalis yra tautinės bendrijos. Lietuvos valstybei ir visuomenei visada buvo ir bus svarbi tautinė ir religinė tolerancija bei pastangos puoselėti savąsias tradicijas. Nuoširdžiai linkiu, kad veikdami išvien padarytume viską, kad Lietuvoje būtų gera gyventi visiems jos žmonėms. Ačiū visiems Jums, ir dar kartą – su švente!“ – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Gegužės 21 d. Lietuvoje minima Tautinių bendrijų diena. Šios dienos ištakos siekia 2001 m., kai UNESCO priėmė Visuotinę kultūrų įvairovės deklaraciją. Po metų UNESCO sprendimu gegužės 21-oji paskelbta Pasauline kultūrų puoselėjimo diena.