BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Suomiją su nepriklausomybės šimtmečiu

Data

2017 12 06

Įvertinimas
1
Suomija Lietuva shutterstock_274020131.jpg

Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir visos tautos vardu Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nuoširdžiai pasveikino Suomijos premjerą Juha Sipilä  nepriklausomybės 100-ųjų metinių proga.

„Lietuvos žmonėms artima tai, kuo šiandien džiaugiasi Suomijos žmonės, nes ir mes jau kitų metų vasarį švęsime nepriklausomybės atkūrimo šimtmetį. Šis minėjimas atspindi ryšį tarp mūsų tautų, nes istorija mus apdovanojo tokiomis pačiomis dovanomis. Šiandien mes džiaugiamės laisva valia pasirinkti savo ateities kelią. Suomijos žmonių stiprybė visada buvo pavyzdys Lietuvai ir visam pasauliui, kaip reikia kovoti už laisvę, demokratines vertybes ir siekti savo tikslų“,- sakoma premjero sveikinime.

Vyriausybės vadovas S.Skvernelis pabrėžė, jog siekdama pabrėžti šių ypatingų metinių svarbą ir nuolatinį mūsų šalių solidarumą siekiant laisvės, nepriklausomybės bei stiprių ryšių, Vyriausybė priėmė sprendimą 2017 m. gruodžio 6 d. paminėti Suomijos nepriklausomybės šimtąsias metines iškeliant Suomijos ir Lietuvos vėliavas ant svarbiausių institucijų pastatų.

„Nė kiek neabejoju tolesniu mūsų tautų klestėjimu ir sėkmingu Lietuvos ir Suomijos bendradarbiavimu tarpusavio supratimo dvasioje. Taip pat tvirtai tikiu mūsų bendromis pozicijomis ir pastangomis siekiant taikios ir saugios ateities Šiaurės ir Baltijos regione“, - teigia premjeras S. Skvernelis