BDAR
Close

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina su artėjančiais Naujaisiais Metais

Data

2017 12 31

Įvertinimas
1
!FOTO svetainei prie PS (002).jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina visus Lietuvos žmones artėjančių 2018 metų proga.

„Naujųjų metų išvakarėse noriu kreiptis į kiekvieną asmeniškai. Kiekvienam iš jūsų noriu padėkoti už indėlį kuriant geresnę ateitį. Savo darbu, savo meile šeimai ir tėvynei mes visi kartu statome gerovės valstybę.

Naujuosius pasitinkame kaip augančios ekonomikos šalis. Kaip saugesnė šalis vykdanti savo tarptautinius įsipareigojimus. Šalis, kurioje byra ilgus metus kurptos korupcinės schemos, o didesnio valstybės dėmesio gali tikėtis pažeidžiamiausia visuomenės dalis. Tai suteikia vilties ir kuria teisingesnes sąlygas dirbti, pradėti verslus, auginti vaikus čia, o ne svetur.

Linkiu, kad kiekvieno iš jūsų norai ir viltys 2018 m. pildytųsi. Tai simboliniai metai, kai mūsų šalis minės valstybingumo atkūrimo šimtmetį. Įprasminkime juos, didžiuokimės savo pasiekimais, raskime progų dažniau pakilti virš kasdienės rutinos.

Nuėjome ilgą ir sunkų kelią, bet niekada nepalūžome. Tik susitelkę, visi kartu, tikėdami ateitimi, mes šią kelionę galime sėkmingai tęsti toliau. Mūsų laukia nemažai iššūkių, tačiau visi jie įveikiami bendromis pastangomis. Vienybės, bendrumo jausmas yra tai, ko noriu palinkėti mums visiems“, – rašoma premjero sveikinime.