copyright

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Naršydami toliau Jūs patvirtinsite savo sutikimą naudoti slapukus. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.


Premjeras sveikina Slovakiją nacionalinės šventės proga

Data

2020 09 01

Įvertinimas
0
Slovakija Lietuva shutterstock_276864917.jpg

Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis nacionalinės šventės  – Konstitucijos dienos – proga pasveikino Slovakiją.

Vyriausybės vadovas džiaugiasi, kad besiplėtojantys draugiški Lietuvos Respublikos ir Slovakijos Respublikos ryšiai atveria naujas galimybes abipusiškai naudingam bendradarbiavimui.

„Šie metai pažymėti COVID-19 pandemijos iššūkiu, tačiau esu įsitikinęs, kad tvirti žingsniai namuose, abipusė parama ir koordinavimas padės prisitaikyti prie šios naujos realybės. Būdamos vienmintės partnerės Europos Sąjungoje ir NATO, abi mūsų šalys siekia klestinčios bei saugios Europos, kuri gali laikytis savo vertybių ir ginti savo interesus. Šiuo atžvilgiu Šiaurės ir Baltijos valstybių bendradarbiavimas su Višegrado šalimis yra svarbus veiksnys“, – sakoma premjero sveikinime.

S. Skvernelis Slovakijos Respublikos Vyriausybei ir žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės, stiprios sveikatos ir klestėjimo.